100-річчю Української революції присвячується…

Ми – вільні люди!

Ми, неначе, квіти,

Що виростають в полі чи гаю.

Нам цілувати небеса і вітер,

І долю мати, як вони, свою.

І буде доля, наче цвіт калини,

В розповені невипитих щедрот,

Бо є держава наша – Україна,

І є її невтрачений народ.

Такими словами творча група учнів 7 – А та 9 – А класів розпочали літературно – музичну композицію «Хай буде Україна вільною» для курсантів 198 Навчального Центру Військово – Морських Сил Збройних Сил України.

У березні 2017 року виповнюється 100-ліття від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії Українського народу ХХ століття. З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності Президентом України  2017-й проголошено Роком Української революції.

Саме з цієї нагоди учні 7 – А та 9 – А класів відвідали Навчальний Центр ВМС ЗСУ. Говорили про буремні події початку ХХ століття, про боротьбу України за незалежність, про діяльність Центральної Ради, про подвиги патріотів, що віддали своє життя за свій рідний край.  Для курсантів учні виконали музичні композиції «Козаки», «Любіть Україну», виставу «Бій під Крутами», читали  патріотичні вірші та власноруч написані побажання воїнам.

Нашу Батьківщину, нашу Україну зламати не можна. У боротьбі за волю і єдність України поклали свої молоді життя сотні українців. Ми знаємо, що їх пожертви були не даремними, що в України ― щасливе й прекрасне майбутнє.

Ми вдячні особовому складу Навчального Центру та особливо капітану другого рангу Зутікову Олегу Вячеславовичу за гостинність та організовану екскурсію. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

                                                                                        Прес – центри 7 – А та 9 – А класів