Борись за свою мрію!

 Минулого року на Школа Успіху — School of Success подали анкети 3928 підлітків зі всієї України. Хоч взяти участь можуть лише 50 хлопців і 50 дівчат. Вже відкрито набір на Школа Успіху — School of Success 2018!

Школа Успіху - School of Success— це безкоштовний літній проект, покликаний розкрити особистісний потенціал у підлітків і розвивати навички самостійних активних дій та відповідальної й цілеспрямованої поведінки.«Школа успіху» допомагає підліткам ознайомитися з прикладами роботи бізнесу, соціальних та комерційних проектів, щоб розвинути актуальні для XXI століття навички та зробити свідомий вибір майбутньої професії. Під керівництвом менторів вони вчаться працювати в команді, розробляють власні проекти та обговорюють їх з відомими бізнесменами та громадськими діячами, вчаться презентувати власні ідеї.

 

 

 

 

  Бажаєш стати учасником? Якщо ти активний підліток , тобі 14-15 років— заповнюй анкету  до 28 лютого на https://goo.gl/2gBtnz та слідкуй за сторінкою Школа Успіху — School of Success, щоб не пропустити головні новини. Цей проект змінить твоє життя!  Вже годі відкладати плани на літо! Борись за можливість стати одним із 100 українських підлітків, які у липні проведуть 10 днів у Школа Успіху — School of SuccessБорись за свою мрію! По всім запитання, що до проекту, заповнення анкети та  створення відеопрезентації звертатися до учениці 11-Б класу Хохлової Катерини.