День пам'яті та примирення

8 травня в гімназії пройшла урочиста лінійка «Про минуле серце пам’ять зберігає», яку підготовували учні 7-А класу на чолі з класним керівником Зутіковою Оленою Анатолівною Під час святкової лінійки звучали пісні у виконанні Рижикової Крістіни та Сторожук Ольги. Вихованці народного художнього ансамблю танцю «Джерельце» виконали хореографічну композицію «Синий платочек».

На лінійку були запрошені почесні гості, ветерани ВВВ: Шейко Григорій Михайлович, Буданов Володимир Іванович.

Заступником директора з виховної роботи Архіповою Аліною Євгенівною організовано та  проведено  флешмоб «Квітка пам’яті» з використанням червоних маків як офіційного символу пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни та віддав своє життя на сході України у боротьбі проти російської агресії, символу відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.

Після урочистої лінійки в музеї Бойової звитяги Миколаївської гімназії №4 ветерани провели уроки мужності для гімназистів.

Також в цей день була проведена волонтерська акція «Під час війни добру є місце», в рамках якої гімназисти привітали з Днем перемоги ветеранів ВВВ та дітей війни Заводського району.

Класні керівники 5-11 класів провели виховні години «Мужність і відвага крізь покоління», уроки патріотизму «Війна у спогадах учасників бойових дій», бесіди «Волю не дають, а здобувають»; засідання круглих столів «Порозуміння заради майбутнього України», «Збережемо пам’ять про подвиг» із переглядом історичного кіно.

Вчителем історії та права Гурська Ірина Анатоліївна організувала перегляд  фільму «Герої поруч», створений учнями 11-х класів, який присвячений героїчному минулому та сьогоденню.

DSC_5467 DSC_5477 DSC_5498 DSC_5514 DSC_5526 DSC_5536 DSC_5551 DSC_5564 DSC_5580 DSC_5601