День цивільного захисту

З метою відпрацювання у працівників, учнів і вихованців навичок захисту від зброї масового ураження, небезпечних наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха, сильнодіючих отруйних речовин, формування та розвитку у дітей високих морально – психологічних якостей: відваги, мужності, підтримки, ініціативи, спритності 25 квітня 2012 року в Миколаївській гімназії № 4 було проведено День цивільного захисту.


Розпочався день із загальногімназійної лінійки, на якій було згадано про річницю катастрофи на ЧАЕС, вшанували пам'ять загиблих від наслідків аварії, а також виступила агітбригада «Підкорювачі вогню», яка представила казку-мюзікл «Незнайка в країні пожежної безпеки».

В холі гімназії організована виставка засобів індивідуального захисту, наочних посібників з ЦЗ та фотовиставка «Основи цивільного захисту».

О. В. Дьоміна провела урок по запрошенню на тему: «Діти та їх дії під час надзвичайної ситуації». Дуже важливими традиційними заходами стали відпрацювання тренувальних дій учнів та працівників закладу щодо виконання сигналу «Увага всім!» (евакуація з приміщення), проведення комбінованих воєнізованих естафет під час проведення уроків фізкультури, показове заняття сан. поста «Перша медична допомога при травмах та нещасних випадках», вікторина «Як вийти з критичної ситуації» (одягання індивідуальних засобів захисту), розгортання учбового пункту видачі ЗІЗ (10-11 класи) та виставка приладів хімічної розвідки та приладів дозиметричного контролю.

Висловлюємо вдячність всім організаторам заходів за змістовну роботу.