День ЦЗ

Щороку в українських навчальних закладах проводиться День цивільного захисту до Міжнародного дня пам'яті Чорнобиля. Звичайно, наша гімназія не є винятком. 28 квітня на шкільному подвір’ї відбулась урочиста лінійка, що містила в собі велику кількість надзвичайно талановитих і яскравих номерів.

Учні 8-А класу та їх класний керівник Аркуша Катерина Володимирівна підготували театралізований виступ, присвячений збереженню Землі, екології та піклуванню про навколишнє середовище. Учні вразили своєю креативністю та творчими здібностями. Пісні, танці, зворушливі вірші, що водночас закликають берегти нашу планету – все це підготували для гімназії небайдужі та талановиті учні 8-А класу, для яких це, до речі, був перший досвід!

Другу частину лінійки своїм контрастним та захоплюючим виступом наповнила агітбригада «Юні рятівники» у складі учениць Новачинської Діани, Дегтяр Анастасії, Кучер Анастасії, Рижикової Крістіни, Половенко Анастасії та Бурименко Марії. Виступ дівчат був присвячений правилам пожежної безпеки, яких слід дотримуватись, аби мати безбідне життя! Він запам’ятався глядачам своєю динамічністю та позитивом! Дякуємо педагогу-організатору Дзюндзі Наталі Сергіївні за якісну підготовку гімназійної команди.

Звичайно, невід’ємною частиною Дня цивільного захисту було проведення евакуації, де учні нашої школи показали свою високу дисциплінованість, уважність та згуртованість. Сподіваємось, що набутий досвід допоможе учням та вчителям уникнути небезпечних ситуацій у подальшому житті!

Рижикова К., 11-А