Дружба

Про дружбу говорили в усі часи, про неї письмово і усно викладали свої думки і поети, і письменники, і вчені, і філософи. Наприклад, філософ Сократ писав так: «Ніяке спілкування між людьми неможливо без дружби».
Учнi 5-В класу вiдвiдали бiблiотеку №6 та взяли участь у пізнавальнiй годинi «Щасливий той, хто має вірних друзів», класний керівник Чернецька Ірина Олександрівна.
Під час заходу на учасників чекало багато несподіваних сюрпризів- «дражнилки», а потім «мирилки», ігри «Чудо-юдо», «Веселі силачі», «Дідусь Водяний», «Змотай стрічку».
Родзинкою зустрічі стала гра «Знайди друга літературному персонажу».
А ще, щоб наблизити дітей- читачів до їх самого вірного друга — КНИГИ, щоб з'ясувати такі важливі поняття, як «друг», «дружба,»ми залюбки зверталися до словників, книг, представлених на книжковій галявині «Що посієш, то й пожнеш...».
Крім того, ми, приєднавшись до пропозиції волонтера в'язальної сотні Чернишевої Наталії Борисівни, читача бібліотекии, долучилися до великої справи — зробили янголят для бійців АТО, цим самим висловили свою підтримку бійцям української армії та добровольчих батальйонів.
Важливо, що янголят робили з великою любов’ю — з любов'ю до України, до Батьківщини, зі світлими, добрими думками та побажаннями здоров’я й миру. До них доклали листа з побажаннями і щирими думками. Ці обереги відправлять на Схід України разом з теплими в'язаними речами, виготовленими в'язальщицями міста Миколаїва.
Прес-центр 5-В класу
564   1 2 3