Естафета 2017

Щоб здоровим, сильним бути,
Треба нам про сум забути.
Спортом треба всім займатись
І частіше усміхатись!
Бо усміхнена людина –
Це здоров`я половина!
Хто з фізкультурою на «ти»,
в житті досягне він мети,
бо в спорті — міць та сила
і для душі, й для тіла!
Легка атлетика – один з основних масових видів спорту – посідає гідне місце в системі фізичного виховання. Завдяки своїй різноманітності й загальнодоступності вона входить до програм уроків з фізичного виховання в школах, гімназіях, ліцеях та вузах.Спеціально організовані спортивні змагання направлені на максимальну реалізацію духовних і фізичних можливостей дітей, команд, демонстрацію і зіставлення рівня підготовленості, досягнення вищих результатів або перемоги в регламентованих спеціальними правилами, в умовах суперництва. У масовому розвиткові спорту велику роль відіграє емоційний фактор спортивних змагань. Спортивні змагання не тільки сприяють вихованню у дітей таких важливих рис характеру, як наполегливість, воля до перемоги, сміливість, колективізм, дружба, але й мають вирішальне значення в організаційному зміцненні та пожвавленні всієї діяльності колективів фізкультури і, насамперед, сприяють залученню учнів до систематичних занять спортом.Участь у спортивних змаганнях стимулює дітей-спортсменів удосконалювати свою майстерність, краще оволодівати спортивною технікою, безперервно підвищувати рівень всебічного фізичного розвитку, а це, в свою чергу, створює необхідні умови для досягнення високих спортивних результатів.Вже традиційним стало проведення травневих легкоатлетичних змагань серед всіх учбових закладів м.Миколаєва. Цього року міська весняна легкоатлетична естафета була присвячена 72 річниці перемоги у Другій світовій війні. Естафета відбулася 4 травня у сонячний, променистий день на Центральному стадіоні міста.
Нашу гімназію гідно представили найсильніші бігуни: Хохлова К.(10-Б), Гончаренко К.(7-Б), Бурдужан Д.(11-Б), Адаменко Д.(11-Б), Масайло В.(11-Б), Сидоренко Д.(11-Б), Джемерчук І.(11-Б), Северинчук Д. (11-А), Дрогул М.(8-Б)
Серед усіх команд-учасниць змагань слід відзначити команду Миколаївської гімназії №4, яка в гострій, напруженій спортивній боротьбі  своїм бажанням до перемоги та наполегливістю виборола почесне II місце!Висловлюємо подяку вчителям фізичного виховання гімназії. Виховуючи високі морально-вольові якості учнів, вчителі, а саме Брагін Л.А. та Хоменко О.В., є прикладом бездоганного ставлення до спорту, до здорового способу життя, до своєї праці, до свого улюбленого діла. Як рівноправні члени колективу наші вчителі фізкультури беруть активну участь в усіх ланках спортивного життя закладу і, в свою чергу, залучають до розв’язання питань фізичного виховання весь учнівський та педагогічний колектив гімназії. Своїм авторитетом, любов'ю до вихованців, світоглядом, досконалим знанням своєї справи, спортивним досвідом збільшують міру зростання учнівської майстерності у спорті.Переможців та призерів змагань було нагороджено почесними грамотами.
Честь нашої гімназії на легкоатлетичних змаганнях 2017 захищали кращі з кращих! Переконайтеся в цьому самі, подивившись фотоогляд спортсменів і спортсменок нашої гімназійної збірної!

Хохлова К., 10-Б