Хай живе загальний мир у всьому світі

22 квітня — День Землі. Люди у світі святкують цей весняний день для того, щоб ще раз наголосити, що Земля повинна бути квітучою, мальовничою та мирною. Наша гімназія провела дуже повчальну та цікаву лінійку, яка була присвячена правилам збереження нашої Землі. Дівчата з гімназійної агітбригади «Юні рятівники» наголосили гімназистам на правилах, які збережуть планету та зроблять її квітучою та зеленою. «Хай живе загальний мир у всьому світі» — загальний лозунг усіх жителів планети до Дня Землі.
Люби природу не як символ
Душі своєї,
Люби природу не для себе,
Люби для неї.
(М. Рильський)

IMG_4622 IMG_4631

На лінійку були запрошені учні 4-х класі ЗОШ №65

IMG_4612

Також в цей день проходили заходи до Дня цивільного захисту. Вчитель цивільного захисту Брагін А.Л. з учнями 10-Б класу підготували у холі  виставку, на якій були представлені протигази усіх видів та типів, пристрій для вимірювання радіаційного фону, пристрій для виміру хімічного складу повітря, засоби для захисту від забрудненого повітря, а на стендах представили плакати з порадами як діяти в разі небезпеки.

IMG_4636 IMG_4637

Після другого уроку пролунав тривожний сигнал, після якого всі учні з вчителями вибігли на шкільний майданчик. А після четвертого уроку лідери учнівського самоврядування провели радіолінійку, під час якої нагадали правила поведінки в незвичайних ситуаціях.

IMG_4659 IMG_4653 IMG_4670 IMG_4661

Хохлова Катерина