Кубок губернатора Миколаївської області з баскетболу серед юнаків 6—7 класів, присвячений Дню Перемоги

27 баскетбольних команд школярів 6—7-х класів з усіх районів Миколаївщини взяли участь у розіграші кубка області, присвяченому Дню Перемоги. На першому етапі хлопці змагалися в підгрупах і визначили найсильнішу вісімку.

Урочисте відкриття і парад учасників відбулися в спортшколі «Надія». На свято до юних баскетболістів прийшли губернатор Микола Круглов, президент МБК «Миколаїв» Микола Жук, начальник облуправління освіти і науки Валерій Мельниченко, начальник облуправління з фізичної культури і спорту Олександр Садовський, а також народний депутат України Володимир Наконечний. Вони привітали хлопців з Днем Перемоги, побажали їм успіхів у спорті, навчанні, міцного здоров'я.

Однак за медалі все одно довелося поборотися. У матчі за третє місце баскетболісти Братського обіграли однолітків з Жовтневого району. У фінальному поєдинку зустрілися школярі Ленінського та Заводського районів. Підопічні Рози Лагутіної та Ольги Хоменко показали гарний баскетбол. А перемогли хлопці з Ленінського району. Срібними призерами стала команда Заводського району, яка була сформована на базі Миколаївської гімназії № 4. Після фінального поєдинку відбулося урочисте нагородження переможців та призерів.

Вітаємо гімназистів з перемогою та бажаємо подальших спортивних досягнень!