«Локальна школа успіху» Фонду братів Кличків в Миколаївській гімназії №4

26 жовтня на базі Миколаївської гімназії №4 відбулася «Локальна школа успіху» Фонду братів Кличків. Мета цього проекту — розповісти учням-тінейджерам про існування такого проекту як «Школа Успіху». Присутніми на цьому заході були активні, креативні, переможці олімпіад та різних конкурсів учні 7-11 класів гімназії.

Захід проводили 5 спікерів, яким були приблизно по  16 років, в цьому полягала головна суть локальної школи успіху, щоб учасники зрозуміли, що все можливо в будь-якому віці, і те, що кожен унікальний у своїй справі. Перед початком заходу учням роздали бейджики з іх ім'ями та прізвищами.

Засновник «Локальної школи успіху» на базі гімназії був учень 11-Б класу Ільницький Денис, який розповів про фонд братів Кличків, проект «Школа успіху» та поділився своїм досвідом у перебуванні на проекті. Він докладно розповів, як створив свій бренд одягу в 16 років. Що потрібно було йому для цього і які були етапи створення бренду, а також дав свої поради стосовно створення  власного бізнесу. Наступним спікером стала учениця 11-А класу Савченко Марія, вона розповіла про те, чого в сучасному світі не вистачає підліткам — комунікабельності. Марія розповіла трохи про себе і те, як вона стала товариською дівчиною. Дала корисні поради стосовно спілкування, розповіла як знаходити друзів та цікавих людей, провела декілька психологічних завдань для закріплення матеріалу. Дуже цікавий спіч провела учениця 11-Б класу Гончаренко Аліна, а саме лекції та інтерактивні заняття. Темами її лекцій були: тайм-менеджмент, продуктивність та звички людини. Аліна дала корисні поради, щодо планування режиму дня та самоорганізації, також надала багато лайфхаків про те, як припинити прокрастенувати та почати займатись корисними справами, які підуть тобі на користь. Згодом учениця 11-Б класу Жаронкіна Олена провела яскраві тренінги на тему дискусій та дебатів. Олена навела приклади, коли ці знання можна застосувати в реальному житті. Провела декілька дискусій з учасниками та ігри в дебати.  Останнім спікером була учениця 11-Б класу Амбросімова Анастасія, яка провела дві корисні лекції на тему фінансової грамотності. Вона розповіла, чому потрібно контролювати свої доходи та витрати і як правильно це робити. Також Анастасія інтерактивно просвітила дітей про види заробітку і  про основні правила грамотного відношення до грошей. Вона провела 2 цікаві ігри, завдяки яким учасники зрозуміли усю важливість фінансової грамотності та для чого вона потрібна людині. 

В кінці заходу усім учасникам роздали сертифікати за участь у «ЛШУ» і було зроблено колективне фото. Хочеться виразити величезну подяку адміністрації Миколаївської гімназії №4, Тубальцевій Тетяні Олексіївні та Романець Ірині Василівні, які дозволили провести цей захід на базі гімназії.

Можемо зробити висновок, що проведення «ЛШУ» Фонду братів Кличків було дуже корисним для учнів Миколаївської гімназії №4, учасникам було докладно показано і розказано, що неважливо скільки тобі років і які ти маєш можливості, у житті головне- мати бажання і ніколи не зупинятися на досягнутому, ми думаємо, що хтось з присутніх учнів  обов'язково  візьме участь (безкоштовно) у Школі успіху Фонду братів Кличків цього літа.

За всіма питаннями стосовно реєстрації на участь в ШУ звертатися до Ільницького Дениса 11-Б.

Денис Ільницький