Ми вклоняємось вам, ВЕТЕРАНИ!

22 червня 1941 року... Цей день і рік вічно будуть жити в пам'яті людей України. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій війні. Роки небаченої людської мужності. Безприкладна повість людської стійкості. До останнього патрона. До останнього подиху ...
9 травня День Перемоги та день вшанування усіх учасників війни, які захищали мир нашого народу. Учнівське самоврядування нашої гімназії підготували тематичну лінійку до цього свята. Наша лінійка була наповнена спогадами про страшенні роки війни. Усі пісні, танці, вірші та сценки були присвяченні солдатам Другої світової війни, а особливо нашому гостю — ветерану Другої світової війни, інваліду ІІ групи Хлевицькому Івану Денисовичу.
Під час лінійки учні запустили у мирне небо білі кульки разом з журавлями зробленими власноруч, як символ солдатських душ, які загинули заради щасливого майбутнього.

Також, не можна не згадати і сучасні події, які відбуваються на сході нашої країни та бентежать українців у всьому світі. Наші герої стійко захищають нашу землю і за це ми їм безмежно вдячні.

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Другої світової війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто підняв з руїн і відродив рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас – нетлінна, вдячність народу – безмежна.
Ми пам’ятаемо, ми пишаємось! Мы помним, мы гордимся!

Прес-секретар гімназії Хохлова Катерина, 9-Б клас

rdgFUDY2sPolCa3O6gN1XsRw2MWO_fI6YDSC_7042  DSC_7066 yLYeW2rrzPg   OB-srCg4L8cDSC_7083