Ми за Європейське майбутнє!

9 травня 2022 року Україна відзначатиме День Європи
9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року.
День Європи для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода. Відзначення Дня Європи – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.
У цей день проводяться освітні заходи про Європейський Союз, запроваджуються культурні та творчі ініціативи, відбувається вручення відзнак та премій.
День Європи відзначатиметься і в Миколаївському ліцеї №55 — заплановано провести тематичні години спілкування та інші заходи. Рекомендовані інформаційні матеріали надано МОН України для проведення уроку до дня Європи – 9 травня 2022 для закладів загальної середньої освіти

Перелік прав людини для створення піктограм з Хартії основних прав Європейського Союзу: https://ccl.org.ua/posts/2021/11/hartiya-osnovnyh-prav-yevropejskogo-soyuzu/

Перегляд відеоролика “Мої європейські цінності”: https://youtu.be/9cRJpj4lkH0

Перегляд відеоролика “Історія створення ЄС” https://youtu.be/c2uTqRS4N5c

Перегляд відеоролика “Дітям про Євросоюз” (молодші та середні класи) https://youtu.be/rHQORHX2MJk