Олімпійський тиждень

Нещодавно в Миколаївській гімназії №4 проходив «Олімпійський тиждень», який тривав з 7 по 15 вересня і надав змогу учням долучитися до багаторічної традиції, що прийшла до нас із Давньої Греції, відомої своїм культом здорового тіла та його краси.

Розпочав його, подавши своїм виступом приклад всім іншим учням, черговий клас: вихованці підготували публічний виступ «Олімпійці серед нас» на щотижневу лінійку, в якому вони звернулися до історії виникнення олімпійських змагань, влаштували показовий виступ на олімпійську тематику.

Також «Олімпійський тиждень» було відзначено проведенням тематичних уроків на тему «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя та зміцнення миру», на яких проводилися інсценування олімпійських ігор, запалювалися імпровізовані смолоскипи, проводилися змагання з метою виявити найбільш підготовлених фізично та витривалих учнів гімназії. Учні виконували вправи на стрибок в довжину з місця, метання м’яча, робили забіги на 30 метрів – і, звісно, готувалися до конкурсу вболівальників, робили інформаційні стіннівки, на яких представляли сучасний внесок України в олімпійські ігри.

Також проходив конкурс малюнків на олімпійську тему. який було завершено виставкою – тож усі бажаючі мали змогу милуватися обраними зразками творчості найталановитіших гімназистів.

«Олімпійський тиждень» дав змогу співпрацювати з батьками, які виконують дуже важливу роль у фізичному вихованні учнів – тож на батьківських зборах було проведено лекції на тему «Здоровий спосіб життя».

Для тих юнаків, що мріють про спортивну кар’єру, було запрошено спеціальних гостей: майстра спорту міжнародного класу з баскетболу О. Раєвського. суддю н/к з баскетболу В.Хоменка, президента обласної федерації боротьби КУДО В. Вербіцького. ветеранів спорту: О.І.Новохацького, А.І.Тіхомірова, Г.В.Половенка. В спілкуванні з ними учні могли дізнатися про життєвий шлях цих людей – і. звісно, набратися наснаги на майбутні спортивні звершення.

Тиждень закінчився спортивним святом, присвяченим Дню фізичної культури і спорту, на якому було представлено сценку, присвячену олімпійським іграм. Учні мали змогу відчути себе богами Давньої Греції: Зевсом, Афродітою – а також славетними героями, які по сьогодні є прикладом творчої наснаги та міцного фізичного здоров’я. Також не залишилася поза увагою та порадувала своїх вболівальників команда «Олімпіонік», яка ще минулого року здобула собі популярність завдяки тому, що захищала честь гімназії на змаганнях Заводського району. 

«Олімпійський тиждень» надав учням змогу не тільки долучитися до світу сучасного спорту, але й згадати минуле шляхетної спортивної традиції, показати себе на високому рівні у фізичній підготовці – тож нікого не залишив байдужим.

Пантєлєєва В.Я.,

керівник гуртка «Юний журналіст» Миколаївської гімназії №4