Оркестр, музику!

Безліч заходів нашого міста не проходять без участі нашого духового оркестру. Дуже приємно, що вже не перший рік духовий оркестр на базі Миколаївської гімназії №4 під керівництвом Камінецького Ф. М. виїжджає з концертними програмами у сусідні райони. Оркестр став бажаним гостем на багатьох міських майданчиках Миколаєва. Життєрадісні, патріотичні, ліричні твори, які звучать у виконанні духового оркестру, об'єднують почуття і настрій різновікової категорії населення.
У середу, 17 травня, на базі Миколаївського Клубу юних моряків з флотилією відбулось відкриття другого туру першого етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патриотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвячених 72-й річниці Перемоги у Другій світовій війні. Нашому оркестру була надана честь відкриття та музичного супроводу протягом всього заходу. На заході були присутні міський голова Олександр Сєнкевич, начальник управління освіти Миколаївської міської ради Ганна Деркач, заступник командира батальйону з патріотичного забезпечення Миколаївської окремої десантної штурмової бригади Олександр Кривенко, директори та викладачі навчальних закладів Миколаєва, представники організації ветеранів та інвалідів АТО, представники територіальної козацької громади міста. Так, Олександр Сєнкевич привітав молодь з відкриттям другого туру гри та зазначив, що патріотичне виховання учнівської молоді є важливим засобом формування національної свідомості."Мені дуже приємно сьогодні бачити на цьому заході талановиту, натхненну молодь, яка готова перемагати."- сказав Олександр Сєнкевич. В ході заходу учасники гри та гості заходу вшанували пам'ять загиблих воїнів у Другій світовій війни хвилиною мовчання та пустили вінок річкою Інгул.
Дякуємо незмінному наставнику та керівнику духового оркестру гімназії Камінецькому Федору Михайловичу, який упевнений — музикою повинні і можуть займатися всі, адже музичний слух можливо розвинути, головне – бажання, наполегливість, вміння працювати над собою і вірити в себе. Бажаємо оркестру рости і розвиватися, творчих злетів, натхнення та вдячних слухачів!

Хохлова Катерина, 10-Б клас