Осінній вальс

2 листопада в гімназії № 4 відбувся дебют театрального гуртка «Околиця» під керівництвом С. В. Шапран. Нею та її вихованцями було підготовлено літературно-музичну композицію «Осінній вальс», відвідати яку запросили всіх бажаючих, кого цікавить театральне мистецтво та закоханих у чудову пору року - осінь.

Шанувальники словесності мали можливість насолодитися чуттєвою декламацією віршів про чарівну осінь. Також на розсуд гостей була представлена танцювальна композиція, вальс «Кольори осені». До загальної осінньої тематики було долучено й конкурс на кращу картину, яка відображала всі барви та мінливість мальовничої та поетичної пори року.

Учасники святкового заходу не тільки мали змогу насолодитися творчістю, але й самі виступали в ролі творців. Гімназисти підготували композиції з осінніх квітів, а найкращий осінній вінок подарували в знак пошани королеві Осені.

Дівчата також мали змогу виразити свою індивідуальність в костюмах на осінню тематику, які викликали то подив, то захоплення на осінньому балі, що завершував урочисту подію під звуки вальсу. «Сама осінь надихала нас і покликала всіх на бал», — ділиться Світлана Володимирівна джерелами ідеї святкового вечора, який став по праву найяскравішою подією цієї пори року.

А на завершення свята учасників очікував не тільки урочистий стіл із солодощами, а й ще один неочікуваний, але приємний сюрприз – всі бажаючі могли написати на осінніх листочках власні побажання та прикріпити їх до чарівного дерева. Осінь, в свою чергу, пообіцяла учасникам заходу, що всі бажання неодмінно здійсняться. На юних акторів, що так вдало дебютували цього вечора, очікували достойні нагороди.

Осінній бал — перший захід театрального гуртка — пройшов успішно. Будемо сподіватися, гуртківці ще не раз порадують нас своєю творчістю. Бажаємо їм наснаги та натхнення.

В. Я. Пантелеєва,
керівник гуртка «Юнкор» Миколаївської гімназії №4

Пропонуємо переглянути відеозапис заходу за посиланням: Осінній вальс