Останній дзвоник 2017

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Навіть рясний весняний дощ не став на перешкоді цієї важливої події.
По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у Миколаївській гімназії №4. Право відкрити урочисту лінійку було надано директору гімназії Тубальцевій Т.О. Після виконання всіма присутніми Гімну держави всіх учнів зі святом привітала директор школи. Після її слів випускники вручили рушник до музею гімназії на згадку про їхній випуск.Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів Миколаївської гімназії №4 гості свята: доцент кафедри економічної кібернетики та математичного моделювання Миколаївського національного аграрного університету Ручинська Наталія Сергіївна та українська співачка Світлана Тарабарова, яка привітала 11-А з перемогою та заспівала пісню «Добре з тобою».
Крім того, свято супроводжував народний художній колектив «Духовий оркестр» під керівництвом відмінника освіти Камінецького Федора Михайловича, диригент — випускниця нашої гімназії Сторчак Тамара, а вихованці народного художнього колективу ансамблю танцю «Джерельце» під керівництвом відмінника освіти Макарової Ганни Юхимівни подарували всім присутнім запальний танок.В свою чергу, першокласники привітали випускників зі святом та подарували їм подарунки на згадку.На прощання зі школою випускники виконали танок «Прощай, дитинство», шкільний вальс та подарували всім присутнім запальний джайв.
Батьки випускників сказали своїм дітям напутнє слово та провели своїх дітей через коридор з рушників.А право надати останній дзвоник отримала золота медалістка, президент гімназії 2017 року, переможниця олімпіад та конкурсів з української мови та Всеукраїнських і Міжнародних музичних фестивалів Рижикова Крістіна разом із зірковою гостею Світланою Тарабаровою.