«Amat victoria curam»

«Amat victoria curam» в перекладі з латинської означає «Перемога любить старанність», що і довели наші гімназисти, старанно готуючись до турнірів «Що? Де? Коли?». Фінальній грі передувала низка відбіркових турнірів, де наша команда кожного разу  посідала призові місця.

У суботу, 29 листопада, команда Миколаївської гімназії «Ерудит PRO» брала участь у міському  інтелектуальному асорті «Що? Де? Коли?», метою якого було виявити обдаровану та здібну молодь. До складу команди ввійшли: учні 8-В класу Компанієць Костянтин, Ківало Данило; учні 9-Б класу Юрченко Ірина, Ликова Діана, Якубова Вероніка, Волянський Юліан, Шакіров Ігор та учні 10-Б класу Федюкова Едуарда, Іваницька Ірина, Кутняк В'ячеслав.

У першому півфіналі змагалися 4 команди і наші ерудити вибороли друге місце та вийшли у фінал змагань. Боротьба була дуже напруженою і тільки останнє питання визначило переможця турніру. Гімназисти показали міцні знання і посіли почесне перше місце. Переможці отримали корисні подарунки: електронну книгу та 150 грн на рахунок кожного учня. Ці подарунки дадуть змогу підвищити інтелект та допоможуть стати всебічно розвиненою особистістю. Ми пишаємося учасниками команди і бажаємо подальших успіхів! Висловлюємо подяку Аркуші Катерині Володимирівні та Гурській Ірині Анатоліївні за якісну підготовку учнів!

Запис інтелектуального асорті  "Що? Де? Коли?" ви зможете переглянути в суботу, 5 грудня,  о 9:20 на телеканалі «Миколаїв».

IMG_0829