Підсумкове засідання парламенту

22 травня пройшло останнє засідання парламенту гімназійного самоврядування «Республіка рівних». Очолила захід президент Миколаївської гімназії № 4 Олександра Торбенко. Також на зборах були присутні всі голови міністерств парламенту: Ірина Люта (інформації), Артем Самбура (дисципліни та порядку), Дарина Віхарева (освіти), Катерина Брезгунова (культури), Олександра Беляєва (секретар парламенту).

На початку заходу Олександра Торбенко подякувала всім головам міністерств за плідну співпрацю. Далі президент гімназії виступила з розгорнутим аналізом роботи учнівського самоврядування за 2011—2012 навчальний рік.

Підводячи підсумки роботи міністерства культури були відзначені учні, що активно приймали участь в позакласних заходах: «Посвята в гімназисти», «Дарунки чарівниці осені», «Новорічне диво», «Віват, командоре!», «Останній дзвоник» та ін. Окремо були виділені найактивніші гімназисти: К. Дяченко, К. Брезгунова, В. Кузнецов, О. Торбенко, О. Кисельова, О. Курандо, А. Горний,  А. Жегунова, К. Мокроуз, О. Буглак, І. Сірик, І. Торопенко, М. Кірчанов, А. Мирненко, Н. Гушовська, Н. Гаврилова, А. Шпаченко.

Головою міністерства освіти Дариною Віхаревою був представлений звіт роботи за рік. Протягом року члени даного міністерства готували рейди-перевірки наявності книг, зошитів та щоденників, брали участь в підготовці і проведенні годин спілкування в класах, організовували допомогу в разі потреби учням, які мали незадовільні оцінки. Було звернено увагу на проведення міністерством освіти загальногімназійної конференції «Прояви турботу та обачливість», де гімназисти змогли поглибили свої знання з проблеми СНІДу та переконали у ґрунтовності своїх знань гостей закладу. Були відзначені Д. Віхарева, М. Кірчанов, А. Жегунова.

Підводячи підсумки роботи міністерства дисципліни та порядку, президентом відзначено активну роботу комітету. А. Самбурою кожного місяця організовувались рейди-перевірки зовнішнього вигляду, постійно надавалась інформація для газети про порушення дисципліни та проводились чергування під час загальногімназійних заходів.

Окремо було звернено увагу на роботу міністерства інформації на чолі з Катериною Дяченко та Іриною Лютою. Протягом року було підготовлено цікаві години спілкування на правові теми, випущено багато газет-блискавок та проведено цікаві конкурси стіннівок.

Дякуємо всім лідерам міністерств та президенту «Республіки рівних» за плідну роботу протягом року!