Зарахування до гімназії

Зарахування учнів до Миколаївської гімназії №4 здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 367 від 16 квітня 2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proekt-poryadku-zarahuvannya-vidrahuvannya-ta-perevedennya-uchniv-do-derzhavnih-ta-komunalnih-zakladiv-osviti-dlya-zdobuttya-povnoyi-zagalnoyi-serednoyi-osviti

Інформація про кількість вільних місць

(станом на 27.04.2018)

5 клас 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас
90 3 4 60 4

МИКОЛАЇВСЬКА ГІМНАЗІЯ №4

Оголошує

прийом заяв на навчання у 5,10 класи

та на вільні місця у 8,9,11 класи.

Термін подачі заяв: 

  • у 5-9, 11 класи до 31 травня
  • у 10 класи з 05.06 по 23.06 травня

Час подачі заяв: 

  • з 10 до 16 години.

До заяви додаються:

  1. копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  2. оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
  3. оригінал або копія відповідного документа про освіту (у разі наявності).

Якщо ти хочеш:

  • отримати якісну освіту на уроках з використанням сучасних інноваційних прийомів та методів;
  • поглибити знання під час факультативних та індивідуальних занять;
  • удосконалити творчі здібності на заняттях різноманітних гуртків та секцій;
  • набути навички пошуково-дослідницької роботи на базі гімназійних музеїв «Дідова хата», «Бойової звитяги», гімназійної зоогалереї;
  • мати чудові спогади про цікаве та насичене шкільне життя.

УВАГА!

Миколаївська гімназія №4 оголошує про проведення конкурсних випробувань для вступу у 5, 8-11 класи.

Форма проведення:

  • співбесіда – тестування;
  • українська мова – диктант;
  • історія України – тестові завдання;
  • математика – письмова контрольна робота;

Термін проведення:

Клас 06.06

Ср.
07.06

Чт.
08.06

Пт.
18.06

Пн.
19.06

Вт.
20.06

Ср.
5 Співбесіда Українська мова
8 Співбесіда Українська мова
9 Українська мова Співбесіда
10 Співбесіда Українська мова Історія України або математика
11 Співбесіда Історія України або математика Українська мова


Час проведення:
10-00

Зміст завдань:

відповідно до навчальної програми з предмету за клас, який закінчив учень.

СКЛАД КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

Голова комісії:

Тубальцева Т.О. – директор Миколаївської гімназії №4, учитель математики вищої кваліфікаційної категорії учитель-методист;

Члени комісії:

Божко І.Ю. – заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель біології вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист;

Мартенс І.М. – заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови  вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

 

СКЛАД ПРЕДМЕТНИХ КОМІСІЙ

Співбесіда:

Арюпіна С.В. – практичний психолог гімназії вищої кваліфікаційної категорії,

психолог методист;

Гоман О.О. – керівник кафедри суспільно-гуманітарних наук, учитель зарубіжної

літератури вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.

Українська мова:

Безручко Т.О. – керівник  кафедри української філології, учитель української мови  вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Андреєва А.О. – учитель української мови  вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Мірошниченко І.В. – учитель української мови  першої кваліфікаційної категорії.

Математика:

Філатова Л.В. – керівник кафедри математики вищої кваліфікаційної категорії,

старший учитель;

Станова О.В. – учитель математики вищої кваліфікаційної категорії,

Історія України:

Гурська  І.А. – учитель історії вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель,

Циганова С.Г. – учитель історії вищої кваліфікаційної категорії.

Список учнів, які рекомендовані для зарахування                                     до Миколаївської гімназії №4

5 клас
1 Адаменко Олександр Сергійович 55 Марченко Єлизавета Віталіївна
2 Ангелов Олександр Володимирович 56 Матвєєва Софія Олександрівна
3 Антонюк Віталіна Сергіївна 57 Мелащенко Ксенія Сергіївна
4 Артемова Єлизавета Андріїївна 58 Містюкович Поліна Андріївна
5 Бабанін Валентин Олегович 59 Неплій Богдан Валерійович
6 Безнощенко   Дар’я Олександрівна 60 Онищенко Нікіта Олексійович
7 Белозьорова Олександра  Сергївна 61 Онощенко Ліліана Олексіївна
8 Бессараб Аріана Олександрівна 62 Опря Михайло Сергійович
9 Білявцев Альберт Євгенович 63 Паладій Денис Андрійович
10 Бітлян Дар’я Олександрівна 64 Паламар Софія Олегівна
11 Бобко Кірілл Андрійович 65 Параконний Олександр Юрійович
12 Бондар Мирослав Віталійович 66 Перепічаєва Ольга Миколаївна
13 Борисенко Поліна Олександрівна 67 Піскорська Єлизавета Сергіївна
14 Брага Олена Олександрівна 68 Рибаченко Марія Василівна
15 Бубнова Софія Євгенівна 69 Рудницька Руслана Сергіївна
16 Васьків Ксенія Сергіївна 70 Рудніцький Владислав Ярослав.
17 Везенок Аріна Вікторівна 71 Рясик Софія Романівна
18 Волченко Кіріл Андрійович 72 Сахарна Тетяна Сергіївна
19 Гавриленко Анастасія Вадимівн. 73 Семенова Єлизавета Юріївна
20 Гаврилова Олександра Сергіївна 74 Сидоров Максим Сергійович
21 Герман  Тетяна Дмитрівна 75 Соловей Дар’я Дмитрівна
22 Голота Дмитро Андрійович 76 Сорокопуд Лев Геннадійович
23 Горбунова Кіра Данилівна 77 Султанаєв Кирило Олегович
24 Грінченко Вікторія Володимирівна 78 Танцюра Карина Олександрівна
25 Гучко Олексій Максимович 79 Тіханкова Анастасія Володим.
26 Демиденко Іван В’ячеславович 80 Торопенко Володимир Володимирович
27 Денисенко Юлія Володимирівна 81 Удовенко Максим Олександрович
28 Дерев’янко Богдан Юрійович 82 Федорович Дар’я Сергіївна
29 Дяба Данило Русланович 83 Філіппова Олена Олексіївна
30 Закусилов Ярослав Олександрович 84 Фінько Нікіта Андрійович
31 Захаревич Дар’я Олексіївна 85 Цимбал Кароліна Антонівна
32 Ігнатюк Дмитро Олександрович 86 Чабанов Арсеній Андрійович
33 Калініна Емілія Сергіївна 87 Чабанюк Марія Вікторівна
34 Калініченко Катерина Володимирівна 88 Чубчик Марія Олександрівна
35 Камбур Владислав Віталійович 89 Шаповалова Кіра Костянтинівна
36 Кисельов Богдан Євгенович 90 Шевченко Максим  Данилович
37 Кисельова Вікторія Євгенівна 91 Шевчишина Аліна Ігорівна
38 Коваль Максим Віталійович 92 Шпак Артем Валерійович
39 Ковальчук Олександр Миколайович 93 Штельмах Кірілл Дмитрович
40 Корнієнко Дмитро Олександрович 94 Штомпель Вероніка Олегівна
41 Кунін Владислав Олександрович 95 Ярофіюк Ангеліна Валеріївна
42 Кушнір Наталія Ігорівна
43 Лавкін Лев Сергійович
44 Літвіненко Кіра Олександрівна 9 клас
45 Лопатіна Аліна Олександрівна Лісіна Каріна
46 Лук’янов Нікіта Валерійович
47 Луценко Ксенія Віталіївна 10 клас
48 Льошин  Артем Ігорович Солопова Юлія
49 Лютий Владислав Миколайович
50 Макагон Олександра Сергіївна
51 Малина Олексій Вікторович
52 Маляран Марія Миколаївна
53 Маркаров Данііл Арменович
54 Мартиченко Артур Владислав.

 

 

 

Залишити відповідь