Проєкт «School Recycling»

Проєкт «School Recycling»

запрошує школи взяти участь у всеукраїнському конкурсі серед закладів загальної середньої освіти, приуроченому до Всесвітнього дня прибирання, що відбудеться 19 вересня 2020 року.

Умови конкурсу:

Вийдіть на прибирання з 1 по 19 вересня 2020 року, зробіть фото «до»  та «після» та опублікуйте їх в соцмережах з хештегами #побачив прибери #worldcleanupday  #schoolrecyclingworld  #letsdoitukraine. Рекомендується  робити індивідуальні та сімейні прибирання, а потім об’єднати результати для перемоги.

Номінації: найбільша кількість індивідуальних учасників, найбільша кількість сміття, зібраного під час Всесвітнього дня прибирання учнями школи, найбільша кількість вторинної сировини, зданої на перероблювання, знайденої під час прибирань.

Надсилайте свої фото «до»  та «після» на вайбер за номером 093 895 77 64  (обов’язково вкажіть своє прізвище та ім’я і клас, у якому навчаєтеся)

Інформацію треба надати до 20 вересня 2020 р.

Переможці виграють комплекти крісел-мішків для шкіл, школи-учасниці отримають подяки за участь, а найактивніші – дипломи та смачні подарунки. Результати  - 25 вересня 2020 року на сайті та в соціальних мережах «School Recycling World».

Гурток" Юний кореспондент"( керівник гуртка Плешивцева Л.М.)