Скажімо: «Стоп булінг!»

Україна посідає четверте місце в світі за рівнем підліткової агресії. Згідно з дослідженням, проведеним UNICEF Ukraine у ​​2017 році, з цим явищем стикалися 67% вітчизняних школярів. Причому 40% з них нікому не розповідають про насильство, навіть батькам.

Булінг серед учнів є наслідком дисбалансу авторитету, мотивації, сили та витримки у відносинах між підлітками. Причиною є особистісна неприязнь між булером та жертвою.

Мотивацією до булінгу стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість; боротьба за владу; потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника. Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку.

Саме проблемі шкільного булінга були присвячені навчальні тренінги в 6 класах. Учні ознайомилися з формами, видами та соціальною структурою булінгу,  дали відповідь на питання: «Чим я можу допомогти жертвам булінгу», висловили свою власну позицію та  розрізняли булінг  від дружнього піддражнювання.

Скажімо: «Стоп булінг!»