Свою Україну любіть. Любіть її... во врем'я люте за неї Господа моліть

Патріотичне виховання — це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується.

(В. О. Сухомлинський)

Метою національно-патріотичного виховання є сприяння вихованню у молодого покоління почуття патріотизму, формування особистості на засадах духовності, моральності, толерантності.  Особливо, коли Батьківщина потребує допомоги у забезпеченні її територіальної цілісності та недоторканності.

Класний керівник 7-А класу Зутікова О.А. запросила до нашого закладу офіцерів Навчального центру  ВМС ЗС України капітана 2 рангу Зутікова Олега В’ячеславовича та лейтенанта Карп’юк Ірину Олександрівну, які провели урок патріотичного виховання з учнями 5-А, 7-А класів.

Учням була представлена презентація на тему: «Збройні Сили України – гарант безпеки та територіальної цілісності України», яка включала інформацію про структуру та чисельність Збройних Сил України станом на 2014 рік, а також короткі відомості про види Збройних Сил України – Військово-Морські Сили, Сухопутні війська та Повітряні Сили. Далі капітан 2 рангу Зутіков О.В. розповів про діяльність Навчального центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України та вручив подарунок школярам – журнали «Військо» з метою ознайомлення дітей із завданнями та діяльністю Збройних Сил України.

На завершення учням була надана можливість задати питання представникам військової частини. Діти проявили активність та показали свою обізнаність у сьогоднішній ситуації. Справжнім сюрпризом і водночас подарунком став вірш Бойко Аліси, який вона написала під час уроку патріотичного виховання на аркуші паперу із свого зошита:

Сейчас для нас время такое…

Нелегкое и непростое,

Но все впереди! Это значит,

Что мир еще будет иначе,

Что вновь зацветет Украина!

И что Украина едина,

Едина и непобедима!

За это мы скажем спасибо

Всем Вам, тем, кто нас защищает

И тем, кто Вам помогает.

Большое-большое спасибо!

Безперечно, школярі ростуть справжніми патріотами та майбутніми захисниками своєї Вітчизни!

Офіцери Навчального центру пообіцяли співпрацювати з учнями нашого закладу.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA