«Той, хто по-справжньому любить свою Батьківщину, з усякого погляду справжня людина»

Насправді складно осмислювати такі поняття як любов, чесність, відданість, патріотизм. Бо незважаючи на те, що кожен з нас більш-менш розуміє їх значення, все одно вкладає в них щось своє. Це не річ, яку можна побачити чи взяти в руки. Це щось невидиме, проте реально існуюче, те, що наповнює наше життя смислом, тим самим роблячи нас людьми.

Кожна країна – це велика родина, де всі живуть спільними радощами та проблемами. Тому ми відчуваємо свою причетність та відповідальність за все, що відбувається у державі. Адже ми майбутні захисники своєї  Вітчизни! Патріотизм  для нас — це любов до Батьківщини, любов до історії своєї країни, це спокійна і тверда відданість країні, що триває впродовж всього життя людини, це прагнення захистити і прославити свою державу.

Любіть Україну, як сонце, любіть,

як вітер, і трави, і води…

В годину щасливу і в радості мить,

любіть у годину негоди…

Такими словами починався виховний патріотичний захід «Урок Мужності», проведений 31 березня в 6 – А та 8 – А класах. Учні підготували літературно – музичну композицію та запросили офіцерів  198 Навчального центру  ВМС Збройних Сил України: капітана 2 рангу Зутікова Олега Вячеславовича та капітана 3 рангу  Макарова Максима Анатолійовича. Для гостей прозвучала пісня «Ні — війні», також  учні  розповідали вірші та власноруч написані побажання воїнам . Окрасою свята став прапор, підписаний учнями гімназії для бійців та відеофільм, присвячений  ВМС.   На завершення представники військової частини відповіли на запитання учнів та подарували  журнали «Військо».

Сподіваємося на подальшу співпрацю з Навчальним центром, які є для нас прикладом  мужності та відваги.

IMG_4364 IMG_4376 IMG_4385 IMG_4408 IMG_4434 IMG_4446

Прес – центр 6 – А та 8 – А класів