«Це так як дихати — любити Батьківщину»

Що таке Батьківщина? Мабуть, це щось пов’язане з усім найдорожчим, що є в людини, – з її батьками, найяскравішими відкриттями, відчуттями дитинства, любові до рідного краю.

Наша  Батьківщина – Україна – це держава з драматичною та суперечливою історією, чудовою щедрою природою, працелюбним та дружнім народом. Любов до Батьківщини – це знання її історії, повага до її державних символів. Це взаєморозуміння з людьми, які знаходяться поруч. Це охорона навколишнього середовища та бережливе ставлення до природи.

Продовжуючи  участь в міській акції «Україна – це ми», учні 6 – А класу в останній день перед канікулами  здійснили екскурсію до парку «Ліски».  Краса природи парку в теплий осінній день змусила нас надовго затамувати подих. Ми ще раз переконались, що нам не треба шукати чудеса світу, вони – поруч з нами.

Історична довідка:

— Назва «Ліски» була дана цій місцевості або Г. Потьомкіним або М. Фалєєвим у 1790 р. На цій території росло декілька десятків природних гаїв, знаходилися колодязі й озера. Місцевість була багата підземними водами.

— В 1974 році територія парку отримала статус заповідного об'єкта. «Ліскам» надано статус парку — пам'ятника садово — паркового мистецтва місцевого значення, який охороняється законом.

— В даний час існує невелика посадка сосен, дерев та кущів. Деякі види занесені до Червоної книги України.

Прес – центр 6 – А класу

фото парк 002 фото парк 004 фото парк 014 фото парк 015 фото парк 016 фото парк 018