Тиждень Доброти у гімназіі 4

   З 17 по 22 грудня у гімназії N4 проходив «Тиждень доброти» — це перший тематичний тиждень у 2018 році, який організувала та провела творча група гімназії. Кожного дня відбувались різні конкурси та акції, до яких були залучені учні всієї школи.
Понеділок став днем «Дай п’ять», протягом якого діти віталися з іншими учнями гімназії, навіть з тими, яких погано знають. Ця акція допомогла знайти нових друзів, познайомитися з цікавими та веселими людьми, підвищила настрій на весь день. Також розпочався конкурс «Придумай гасло до дня доброти». У холі гімназії було розташовано стенд, на якому учні протягом тижня висвітлювали свої ідеї. Найактивнішим став 5-А клас. Також ми обрали найкращі висловлення з усіх:
Доброта – це не повага, це – любов.
Допоможемо людям врятувати серце (8-Б)
Добра замало не буває (5-А)
Людина без добра вже не людина (5-А)
Ми не знаємо інших ознак досконалості, крім доброти (8-Б)
У вівторок у фойє гімназіі з’явилася фотозона з хештегом ДОБРО, де всі бажаючі робили фото та відсилали на свої сторінки соц. мереж. Їх світлина поповнилася добром. Також у цей день проходила акція: ,,Продовж речення: «Якщо ти добра людина, то…». Гімназисти писали чудові та дуже цікаві речення. Стенд, на якому зображувалося це завдання, був заповнений добротою та щирістю. Найкращими стали такі роботи учнів:
… даруй добро іншим (7-А)
… ти гарний друг (5-А)
… ти наповнений позитивом (6-Б)
… не роби зло і будь добрим до інших (6-В)
У середу учні приймали вітання з днем Святого Миколая. Творча група, яка складалася з таких учнів: Савченко Марії і Пожар Дарини(11-А кл.),Любара Дмитра і Бойко Аліси ( 9-Акл.) та учня 9-В класу Саханя Глеба, завітала до кожного класу з цікавою сценкою та приємними словами. Вони наповнили цей день магією і повернули спогади з дитинства, коли приходив Дід Мороз і дарував тепло і радість кожному з нас. А ще проходила акція: «Створи мандолу доброти». Мандола – це антистрес-розмальовка, яка позбавляє сумних та непотрібних думок, заспокоює. Кожному класу було роздано по листу таких розмальовок,кожного дня ці аркуші наповнювалися теплими кольорами, і наприкінці тижня вони були повністю розфарбовані. Дивлячись на них, кожен міг уявляти те, що в нього на думці. Це дуже заспокоює і підвищує емоційний стан.
У четвер до учнів завітали «феї Доброти» (учениці 10-Б класу Кузьмич Вікторія та Руденко Жанна), які роздавали учням та вчителям маленькі передбачення та побажання. Діти дізналися, що їм потрібно зробити найближчим часом та насолодилися таким приємним сюрпризом. Феї пообіцяли, що кожне бажання обов’язково здійсниться, просто потрібно вірити в це! Також відбулася акція: «Створимо серце доброти»: учні наклеїли неймовірну кількість сердечок на стенд із завданням. Дуже складно обрати найактивніших, бо брали участь усі класи і заповнили стенд, не залишивши вільного місця.
У п’ятницю відбувся флешмоб «Шляхом доброти», до якого були залучені всі бажаючі. Учні разом повторювали цікаві та дуже легкі рухи, повеселилися і з новими силами продовжили робочий день. Флешмоб підготували та провели учениці 10-Б класу Хабарова Діана, Тітова Ксенія, Кузьмич Вікторія, Руденко Жанна та учениця 11-А класу Савченко Марія.
У суботу проходила акція "Оживи «Дерево доброти». Учні писали на аркушах добрі справи, які зробили за тиждень. До кінця дня дерево було повністю заповнене добрими вчинками.
Хочемо також подякувати за допомогу в організації та проведені «Тижня доброти» психологу гімназіі Арюпіній С. В.
За організацію та проведення різноманітних та дуже цікавих акцій і конкурсів висловлюємо подяку таким учням:
Любару Дмитру (9-А),
Довгань Тетяні (9-А),
Завацькому Іларіону (9-А),
Руденко Альберту (9-А),
Дудчику Іллі(9-А),
Буханець Нікіті(9-А),
Саханю Глебу(9-В),
Савченко Марії (11-А),
Пожар Даші (11-А),
Кузьмич Вікторії (10-Б),
Тараненко Андрію ( 8-Б),
Шведовій Анастасії (10-Б),
Хабаровій Діані (10-Б),
Руденко Жанні (10-Б).

Кузьмич Вікторія, 10-Б кл.