Тиждень кафедри естетичного виховання і здоров’я

З 13 по 21 березня 2017 року в Миколаївській гімназії №4 відбувся тиждень кафедри естетичного виховання і здоров’я. З 13 по 17 березня вчителі кафедри проводили антистресові майстер-класи з вчителями гімназії за  такими напрямками: вчитель фізичної культури Брагін А.Л. — гра «Лабіринт» (спортивне орієнтування), вчитель музичного мистецтва Борсукевич Ю.В. – «Співи, музичні розваги», вчитель з обслуговуючих видів праці Фролова А.О. – «Зроби цукерку. Спокуса власноруч», вчитель з технічних видів праці Мізевич В.О. – «Ажурне випилювання», вчитель з технічних видів Завацький С.І. – «Виготовлення сувенірів з мушлі», вчитель з образотворчого мистецтва Архіпова А.Є. – «Вузликовий батик». Виконання робіт вчителя гімназії фотографувались і знімалась на відео.

20 березня завідуюча кафедрою Фролова А.О. провела заключне відкрите засідання кафедри, на якому, у присутності колективу гімназії, були підведені підсумки майстер-класів та визначено, що таке «синдром професійного вигорання вчителя», його ознаки, причини виникнення і наслідки, також вчителі обговорили шляхи запобігання і подолання синдрому. Після обговорення цих питань вчителям було продемонстровано відео і фотогалерея з проведених майстер-класів, а також було запропоновано розфарбувати кольоровими олівцями антистресові узори.

21 березня відбувся квест для учнів в 5-х класів «Світ моїх захоплень». Під час гри учні рухались згідно зі своєю маршрутною картою від одного вчителя кафедри естетичного виховання до другого, виконуючи цікаві короткочасні практичні роботи або теоретичні завдання та отримуючи бали. За підсумками гри були визначені місця, які посіли команди учнів. Усі команди-учасники гри були нагороджені почесними грамотами гімназії.