Учнівська конференція «Найвищий рівень самоорганізації й мотивації – виявлення творчого підходу в усьому»

17 вересня в стінах гімназії №4 проходила учнівська конференція  з нагоди завершення виборів учнівського президента та парламенту. Захід було також присвячено дискусійному обговоренню теми «Найвищий рівень самоорганізації й мотивації – виявлення творчого підходу в усьому».

Мова йшла про розвиток учнівського потенціалу засобами залучення до творчої активності – учні висловлювалися чемно та лаконічно, що свідчить про їх високий рівень самоусвідомлення. Серед тих, кому було надано слово, відчувалося позитивне мислення – і не дарма, адже гімназистам дійсно було чим пишатися, серед їх досягнень й участь у міському науково-дослідницькому конкурсі «Бузька хвиля», до якого долучилися всі, кому не байдужа історія міста та суднобудування в цілому; й призові місця на багатьох предметних олімпіадах, науково-практичних конференціях.

Обговорювалися також досягнення на суто гімназійному рівні: створення музею гімназії, цікаві позакласні заходи, які проходять регулярно, пожвавлюючи шкільне життя. Завдяки їм, як зазначали учасники конференції, учні мають змогу обговорити соціальні та молодіжні проблеми, мають можливість проявити себе активними співучасниками процесу всебічного розвитку.

Завершилася учнівська конференція виборами нового президента гімназії, який тепер буде представляти інтереси учнів згідно зі своєю програмою на рівні самоуправління. Президентом гімназії 2012—2013 н.р. стала учениця 10 — А класу Біляєва Олександра.

Бажаємо новому парламенту «Республіки рівних» бажаємо натхнення у роботі та втілення в життя цікавих  ідей протягом 2012—2013 навчального року!

Пантєлєєва В.Я.,

керівник гуртка «Юний журналіст» Миколаївської гімназії №4

Президент гімназії 2012—2013 н.р. Біляєва Олександра

Парламент учнівського самоврядування «Республіка рівних»

Звіт президента гімназії 2011—2012н.р. Торбенко Олександри