В Миколаївській гімназії №4 відбулася патріотична зустріч з воїном АТО

 

З метою виховання в гімназистів  патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни в Миколаївській гімназії №4 відбулася зустріч з учасником бойових дій – командиром відділення вогневої підтримки сили спеціальних операцій, головним старшиною Гудь Дмитром Сергійовичем.

Гімназисти радо вітали земляка, поділилися власними думками про події на Сході України, поставили запитання, які їх хвилювали, висловили теплі й щирі побажання молодому бійцю. У свою чергу Дмитро -  надав учням відверті відповіді, поділився теплими спогадами про роки, передав частинку своєї енергії, мужності й оптимізму.

Присутні з хвилюванням слухали розповідь воїна-земляка про нелегкі будні на сході України, про свої успіхи та невдачі, про тих, хто загинув на полі бою та вшанували пам’ять про них – хвилиною мовчання. Молодь задавала питання про умови перебування в місцях бойових дій, про закінчення війни, про ставлення місцевих жителів до воїнів.

У ході зустрічі панувала атмосфера патріотизму і довіри. Гімназистів надихнув запал юнака, його прагнення захищати Батьківщину і віра в перемогу. Вражені зустріччю, гімназисти вирішили активно допомагати бійцям, які захищають свободу, незалежність та територіальну цілісність України.  Це людина сильної волі, міцного характеру, впевнений в собі патріот України. Саме такими хочеться бачити наших учнів і саме про таку сильну і незалежну Україну мріє кожен із нас.

Щирі слова подяки воїну за вірність, служіння Україні, її захист висловила директор гімназії Тубальцева Т.О., класний керівник 6-б класу Плешивцева Л.М.

Час сплинув непомітно. Діти, затамувавши подих, слухали розповідь, запитували, спілкувались. Ніхто не залишився байдужим. Гімназисти та вчителі поставили гостю багато запитань, залюбки потисли руку герою й побажали Божої опіки у справі захисту рідної землі.