Відзначення травневого дня Перемоги 7-В класом

Встеляйте квітами дороги, —

Вже проліски цвітуть, розмай,

В день незабутній Перемоги

Ми квіти кидаємо під ноги

Бійцям, що мир несли в наш край.

Щороку 9 травня ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941—1945 рр., не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу — його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але ж хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

З метою виховання в учнів поваги до героїчних подвигів співвітчизників, ушанування пам’яті тих, хто загинув у роки страшної війни 1941 – 1945 років, формування патріотичного почуття гордості за старше покоління, сприяння пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни 8 травня 2015 року у 7-В класі Миколаївської гімназії №4 разом із класним керівником Мірошниченко Іриною Василівною було проведено ряд позакласних заходів:

  • Флешмоб під час загально гімназійної лінійки
  • Виховна година разом із ветераном та гостем Інною Кібзун
  • Відвідування та привітання ветерана вдома
  • Перегляд вистави в Миколаївському академічному українському театрі драми і музичної комедії

Учні подякували ветеранам за мир і пообіцяли, що завжди будуть пам’ятати їхній подвиг. Святий обов’язок сучасних і прийдешніх поколінь – не забути, якою ціною здобуто Перемогу. Для молоді подвиг військового покоління – це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра. Це суміш печалі і радості, пов’язаних зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя.

Незважаючи на непростий час, нікого з тих, хто полягли на полях битв Другої світової війни, і тих, хто повернувся до мирної праці, ми не маємо права забути ні в День Перемоги, ні в звичайний буденний день. Їм завжди наша любов, повага і шана. Адже ми у великому боргу перед ними. Пам’ятаймо про це!

8sz1A-2Ob6M CPbTrcZPHNM -iApsoF-wTI X3Cqrl_cebU