Вітаємо «Орієнтир» з перемогою!

10 квітня в приміщенні аграрного університету проходив півфінал обласного турніру «Ерудити професій» серед учнівських команд загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області, які проводяться управлінням освіти та науки ОДА спільно з обласним центром зайнятості.

Нашу команду «Орієнтир» представляли Михайло Кірчанов, Андрій Горний, В’ячеслав Кузнецов, Олександр Курандо, Олександра Торбенко, Катерина Дяченко, Олена Кисельова, Наталія Гушовська та Анастасія Гаврилова. Команда підготувалась до трьох конкурсних випробувань: «Візитка професії», «Реклама» та «Музичний конкурс».

Після цікавої творчої боротьби «Орієнтир» виборов перемогу у номінації «Артистизм та виконавська майстерність»! Голова журі, підбиваючи підсумки конкурсних змагань, наголосив, що тепер він упевнений, що кораблебудування в Миколаєві відродиться. Нагадаємо, професію кораблебудівника представляли саме учні нашої гімназії.

Висловлюємо вдячність учасникам та керівникам агітаційної команди за високий рівень підготовленості! Команду до конкурсних випробувань підготували І. П. Шличек й А. Є. Архіпова.