Віват, командоре!

І ось, нарешті, відбулась довгоочікувана подія – «Віват, командоре!» Цього року темою КВК було обрано «У кожної людини є сонце, яке повинно зігрівати Батьківщину». Учням запропонували закцентувати увагу на українських традиціях та святах та показати їх на новий лад.

Всі класи готувались дуже ретельно і вони довели це гарними костюмами, піснями, танцями та цікавою інтерпретацією українських традицій.

На Різдво завжди трапляються дива, і у виставі учнів 9-А класу  без них не обійшлося. Хоча маленькі чортики й намагались зіпсувати свято, посваривши закоханих, все рівно в них нічого не вийшло і мрія кожного збулась.

9-Б клас надав можливість кожному побувати на веселих вечорницях та прослідкувати як вони змінились під впливом сучасності. Провівши танцювальний батл, учні довели, що українські традиції будуть завжди актуальні.

Учні 10-А класу відправились у пошуки цвіту папороті. Закоханий Стецько був ладен на все, тільки б знайти квітку та отримати дозвіл батька на одруження з коханою. Його вірні друзі допомагали йому у всьому і разом виконали дивовижний та кумедний танець «Пасадобль» і влаштували для глядачів справжній град із цукерок.

Переконали в існуванні Святого Миколая учні 10-Б класу. Дівчата, які не хотіли вірити в існування святого, врешті решт повірили і, навіть, отримали подарунки, які вони знайшли у панчосі.

З нетерпінням всі чекають Нового Року, а учні 11-А класу вже точно знають, як правильно його відсвяткувати, адже саме це було темою їхнього домашнього завдання. Учні створили справжню новорічну казку, з магією та дивами. Зворушливим було послання для класного керівника – Андрєєвої А.О., яка перебуває в декретній відпустці.

Кожна дівчина мріє про весілля, а учні 11-Б класу вже зіграли справжнє українське весілля, на якому побували всі глядачі. Ніжне кохання молодої пари Остапа та Ганнусі не залишило жодного байдужим і довело кожному, що справжнє кохання існує, слід лише дочекатись.

Також, між виступами команд з домашнім завданням, капітани команд розважали глядачів різними конкурсами, серед яких булі інтелектуальні, ігрові, розважальні і, навіть, на швидкість поїдання вареників.

Дякуємо всім класним керівникам та учням за підготовку!

IMG_1235 IMG_1236 IMG_1262 IMG_1279 IMG_1291 IMG_1310 IMG_0955 IMG_0991 IMG_1039 IMG_1040 IMG_1080 IMG_1093 IMG_1132 IMG_1185 IMG_1195 IMG_1214