Всесвітній день толерантності

Люди, яких люблять і шанують, не обов'язково вродливі і не завжди винятково розумні. Проте вони мають такі якості, які полегшують їм установлювати контакти з іншими людьми й допомагають знаходити собі друзів.

Кажуть, що люди — ніби дзеркало. Усміхайся — і світ вертатиме тобі усмішку, яка може повністю змінити атмосферу довкола нас. Пліч-о-пліч із усмішкою йде дружнє ставлення до людей. Людям дуже важко ставитися грубо до того, хто ставиться до них приязно. Через те привітність і ввічливість — найкращі засоби боротьби з нечемністю.

Сучасний світ назвав це «толерантність» (у перекладі з грецької означає «терпимість»). Саме з нагоди Всесвітнього дня толерантності, який відзначається 16 листопада, ми учні 7 – А класу, в п’ятницю 18 листопада здійснили екскурсію до дитячої бібліотеки №6. Для нас бібліотекарі підготували виховний захід на тему «Ні насиллю». Під час бесіди ми ще раз згадали що таке толерантність, обговорили види насилля, отримали поради як не стати жертвою насилля, склали правила як треба поводитися, щоб отримувати радість від спілкування з іншими людьми.

Сподіваємось, що ми  стали трішечки толерантнішими,  а значить — чуйними, терпимішими  та добрішими. Адже ми всі віримо в розум і толерантність українців!

foto0009 foto0010 foto0013 foto0014

Прес – центр 7 – А класу