Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

10а

Героям Небесної сотні присвячується

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і нас, учнів 6 – А класу:  19 лютого відбулася класна година,присвячена  пам’яті героїв Небесної сотні.

Говорили про події листопада 2013 – лютого 2014 року, переглянули коротку хроніку подій Революції Гідності, згадали Героїв Майдану.

Вони співали «Ще не вмерла…» і вмирали…

Земля тремтіла, під ногами ж -  твердь…

Їм янголи обличчя прикривали…

А ті під вибухи гранат ішли на смерть…

Сергій Нігоян, Михайло Жизневський, Ігор Вербицький, Роман Сеник,Назар Войтович, Дмитро Максимов, Устим Голоднюк, Роман Гурик…

Мільйони українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати. Пам’ятати, що українська нація – нескорена і вільна!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ!

1 2 3 4 5 8

Прес-центр 6-А класу

«Небесна сотня герої не-вмирають!»

19.02.2016 у 7-В класі відбулася година спілкування на тему «Небесна сотня- герої не вмирають!»,яку підготували учениці нашого класу: Шмагло Євгенія та Хабарова Діана.

Ця година спілкування була присвячена загиблим на майдані.

Учні вшановували пам'ять  небесної сотні.

Разом усі співали державний гімн України. Також відбулася хвилина мовчання на честь загиблих.

21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього дня на Майдані відбулось прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею». Під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня «Плине кача…». Ця пісня стала неофіційним гімном «Небесної Сотні».

Прес-центр 7-В класу

2 3 1R7gmEpOSPrM

19 лютого учні 8-А класу провели годину спілкування, присвячену вшануванню  подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Вели розмову про велику людську, громадянську і національну відвагу, про самовідданість, сили духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, відстоюючи права і свободу людини, європейське майбутнє нашої держави.

Учні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Прес-центр 8-А класу

IMG_7920 IMG_7925 IMG_7930

 

Сьогодні вся країна схиляє голову перед героями України, які загинули на Майдані під час кривавих сутичок у Києві. Вони поклали своє життя на вівтар справедливості і свободи, виборюючи гідне майбутнє для українського народу.

З метою вшанування пам'яті загиблих під час мирних акцій протесту в Україні, 18 лютого 2016 року у 5-В класі Миколаївської гімназії №4 був проведений виховний захід «Герої не вмирають». Захід розпочався виконанням Державного гімну України. Під музичний супровід тужливої лемківскої пісні «Гей, пливе кача по Тисині», яка стала символом Небесної Сотні, діти познайомилися з інформацією про події на Майдані, переглянули відео-ролик та декламували вірші, присвячені загиблим героям. Учні вшанували хвилиною мовчання українських захисників, які проявили вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість, які ціною свого життя боронили від агресора незалежність та цілісність нашої країни.

Прес-центр 5-В класу

DSC04926 DSC04934 DSC04935  DSC04921DSC04915

 

День пам’яті  Небесної сотні “Герої не вмирають…Просто йдуть...”

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них молоді, сильні. Ті, що лише починали жити. Учні 8-В класу зібралися для того, щоб пом’янути й вшанувати Небесну сотню. Тих мужніх, незламних українців та їхніх побратимів інших національностей, чиї душі уже на небесах. Вони підняли людей на боротьбу. Сотні проповідей є ніщо в порівнянні з тим, що вчинили для нас ці люди. Адже їхній вчинок – то велика жертовна любов. І якщо ми збагнемо це, – не буде поміж нами зла. Головним у світі є любов, і люди яких ми поминаємо, власне, засвідчили свою любов до Бога й до своєї країни, свого  народу.

Прес-центр 8-В класу

pSFhSFhUq_kKsL5sfBsVGc  9fUOQ1C1POg knDXKYXbO_Q