Випуск-2012

12 травня Миколаївська гімназія № 4 проводжала в доросле життя випускників 2011—2012 н.р.

Перед випускним балом в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбувся традиційний Бал медалістів. В цьому році гімназію закінчили із золотими медалями Юрій Гідерашко, Анжела Бодачевська, Михайло Кірчанов, Анна Кравченко, Олеся Мандра, Інна Торопенко, Олександр Андрєйко, Оксана Артюхова, Аліна Жегунова, Катерина Мокроуз. Відмінниками навчання стали Олександр Нечай, Марина Смирнова, Анна Степанова, Артем Богомаз, Євген Горбенко.

Випускний бал пройшов в затишній залі гімназії. Випускників прйшли привітати адміністрація, вчителі, батьки та друзі.

На початку вечора з напутнім словом до випускників звернулась директор гімназії В. А. Гурець, яка побажала щасливої долі та урочисто вручила атестати. Далі випускники танцювали останній шкільний вальс, висловлювали свою вдячність класним мамам, О. В. Шевченко та І. А. Гурській, батькам та вчителям. Не обійшлося свято без традиційного танцю зі свічками, як символу здійснення всіх заповітних бажань. Закінчилось свято святковим феєрверком на честь випускників!

Вітаємо гімназистів із закінченням навчання в гімназії та бажаємо продовжити здобувати освіту в вищих навчальних закладах!